Úvod / Aktuality / Pro rodiče / Problémy s přihlášením do Školy online

Problémy s přihlášením do Školy online

Vzhledem k možným problémům s přihlášením, nám technická podpora ŠOL zaslala řešení. Zároveň děkují za trpělivost při nasazování nového systému a ujišťují, že vše bude co nejdříve funkční.

V případě, že na webu www.skolaonline.cz nemáte funkční tlačítko „Přihlásit“, postupujte podle následujících kroků:

Google Chrome:

1. Klikněte na symbol se třemi tečkami v pravém horním rohu prohlížeče a vyberte „Nastavení“.
  2. V levém menu vyberte „Ochrana zabezpečení a soukromí“.
  4. V dialogovém okně zaškrtněte „Obrázky a soubory v mezipaměti“. Časový rozsah pro vymazání zvolte alespoň „posledních 7 dní“ a klikněte na „Vymazat data“.

Microsoft Edge:

2. V levém menu vyberte „Ochrana osobních údajů vyhledávání a služby“.
  3. V části Odstranit údaje o procházení klikněte na „Zvolit položky k vymazání“.
  4. V dialogovém okně zaškrtněte „Obrázky a soubory uložené v mezipaměti“. Časový rozsah pro vymazání zvolte alespoň „posledních 7 dní“.  Klikněte na „Vymazat data“.

Modzila Firefox:

1. Klikněte na symbol se třemi čárkami v pravém horním rohu prohlížeče a vyberte „Nastavení“.
  2. V levém menu vyberte „Soukromí a zabezpečení“.
  4. V dialogovém okně zaškrtněte volbu „Mezipaměť webových stránek“ a klikněte na „Vymazat“.