Výtvarná soutěž ve 2. ročníku - 2. místo

10. června 2021

Žáci druhého ročníku prvního stupně základní školy, kteří jsou zapojeni do projektu „Ovoce a zelenina do škol“, se zúčastnili výtvarné soutěže „Důležitý vitamín C“.

Namalovali, jak si podle vlastní fantazie představují vitamín C.

Děti si prostřednictvím soutěže zopakovaly, které plodiny musíme konzumovat, abychom získali co nejvíce přírodního vitamínu C a byli odolní proti nemocem.

Přes všechny komplikace současné doby přišlo organizátorům mnoho zajímavých, nápaditých a hlavně krásných výtvorů. Proto bylo velmi těžké z velkého počtu zúčastněných vybrat nejzdařilejší obrázky.

Vítězné práce:

1. ZŠ Velké Meziříčí, Školní 2055 – žáci 1.B
2. ZŠ Chropyně, Komenského 335 - kolektiv dětí
3. Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Vsetín, Turkmenská 1612 – kolektiv dětí

Moc gratulujeme a zároveň chceme poděkovat pedagogům za aktivní přístup a čas, který soutěži věnovali.